1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot “Назар”

У Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot “Назар”

Відсьогодні для покращення комунікацій мешканців Луцька з комунальними службами почав працювати City-bot “Назар”. Це - зручна електронна система, куди інтегровано всі служби, що володіють інформацією про аварійні та планові роботи, які ведуться в місті.

 

Луцьк став четвертим містом в Україні після Тернополя, Маріуполя та Дрогобича, де діє цей сервіс.

 

Директор департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Лариса Карп’як розповіла, що за допомогою цієї системи лучани зможуть бути поінформованими про те, які аварійні роботи проводять на мережах, а також про відсутність електро-, водо- та теплопостачання у помешканнях. Усі електронні звернення надходитимуть на опрацювання групи оперативного реагування “15-80”.

 
 

Сервіс діє одночасно на месенджерах viber та telegram, тому будь-хто може підключитися до city-botа та поставити запитання представникам комунальних служб, аби дізнатися про терміни ліквідації тієї чи іншої аварій.

 

Заступник начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій Наталія Хмель сказала, що city-bot - це помічник з усіх питань, які стосуються життєдіяльності міста.

 

“Якщо ви хочете отримувати повідомлення про роботи, які ведуться за вашою адресою, то ви просто вказуєте адресу та отримуєте сповіщення про планові чи аварійні роботи, які там відбуваються”, - розповіла вона про принцип роботи електронного сервісу.

Втілення city-bot “Назар” в Луцьку стало можливим завдяки напряму відкритих даних, який стрімко розвивається в нашій країні, сіті-бот "Назар" став переможцем національного конкурсу Open Data Challenge 2019, що проводиться за підтримки Міністерства з питань цифрової трансформації України, в партнерстві з Фондом Східна Європа, TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та 1991 Open Data Incubator.

У Луцьку сервіс сіті-бот Назар реалізовано за підтримки Луцької міської ради та представництва Viber в Україні.

Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-luck та обрати потрібний месенджер. Все дуже просто та швидко! На вказаному сайті Ви також знайдете відповіді на часті запитання і відео інструкції з користування.

Посилання на сіті-бот Назар знаходиться на офіційному сайті Луцької міської ради у розділі "Електронне місто" - "Міський бот "Назар""

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)