1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку продовжать роботу щодо виявлення фактів торгівлі сурогатним алкоголем

У Луцьку продовжать роботу щодо виявлення фактів торгівлі сурогатним алкоголем

Під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук звернув увагу на те, що знову від громадян надходять скарги на різноманітних осіб, що займаються жебрацтвом, чіпляються до пасажирів на території автостанції № 1. За його словами, певний період цього не було, а тепер знов ці неприємні факти там фіксують. Громадяни не можуть спокійно купити квиток, сісти в автобус, адже певні особи створюють перешкоди цьому.

Ігор Поліщук закликав працівників департаменту муніципальної варти та національної поліції провести перевірки та навести лад на території автовокзалу. Він зауважив, що громадяни мають там почуватися комфортно, а не боятися зайти.

 
 

Звернув увагу працівників муніципальної варти та національної поліції міський голова й на продовження роботи щодо виявлення фактів торгівлі сурогатом на ринках міста. Він наголосив, що лучани продовжують скаржитися на таких “горе підприємців”. Ігор Поліщук закликав складати протоколи на осіб, які торгують “сурогатом”, передавати їх у суди, які штрафуватимуть їх.

Також міський голова подякував муніципальній варті та патрульній поліції за роботу щодо наведення ладу з паркуванням автомобілів біля авторинку. Уже є певні результати, але, за його словами, робота буде продовжуватися, аби не було перешкод для громадян, які проживають на вулиці Єршова та прилеглих вулиць не відчували дискомфорту.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)