1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку продовжують ремонтувати дороги та пішохідні доріжки

У Луцьку продовжують ремонтувати дороги та пішохідні доріжки

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад, депутат Луцької міської ради Юрій Безпятко та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк здійснили інспекцію робіт з капітального ремонту вулиць та пішохідних зон Луцька.

В першу чергу міські очільники відвідали перехрестя вулиць Ківерцівської та Карпенка-Карого. Це перехрестя було одним із найпроблемніших у нашому місті: розбите асфальтне покриття унеможливлювало нормальний рух вулицею. Також спостерігалися проблеми із зливовою каналізацією, більшість підземних комунікацій, у зв’язку із поважним віком, прогнили, а земля — просідала. Тому було вирішено провести заміну каналізаційних мереж. Окрім того, ремонту зазнає й пішохідна частина вулиці.

 
 
 
 
 

Планується, що рух перехрестям відкриють уже на протязі двох тижнів – після того, як буде вкладено вирівнюючий шар асфальту. Та все ж, це не стане фінальним етапом ремонту. У зв’язку із масштабними земляними роботами потрібно спостерігати за ґрунтом – чи не буде просідання, і тільки тоді завершувати усі роботи.

 
 
 

«Це перший об’єкт за останні роки, який робиться в Луцьку настільки комплексно, що створює для нас неабиякі труднощі. Проте, якість робіт — перш за все. Тому ми дотримуємо усі технологічні вимоги та відновимо рух тільки після того, як переконаємося, що прокладені комунікації та асфальт витримають навантаження», - розповів Григорій Недопад.

 
 

В стадії завершення ремонт пішохідних доріжок прибудинкової території на вулиці Арцеулова, 3, 5 та тротуарів на вулиці Гулака-Артемовського, що покликано покращити комфорт мешканців мікрорайону і відвідувачів Луцького клінічного пологового будинку.

 
 
 
 
 
 
 
 

Пішохідні доріжки біля обласної дитячої клінічної лікарні на проспекті Відродження також було відремонтовано та вимощено бруківкою. Продовжуються роботи з облаштування комфортного пандусу до приймального відділення закладу.

 
 
 

В стадії завершення роботи з облаштування зупинки громадського транспорту на вулиці Рівненській.

 
 

Особливу увагу посадовців привернув завершений ремонт дорожнього покриття на вулиці Пушкіна, де на проїзджій частині по-новому перевклали автентичну трилінку. Кожну шашку трилінки працівники вручну відчищали від стороннього бетону та щільно лаштували одну до одної, аби зберегти гармонійний образ вулиці.

 
 
 
 
 

«Ми стараємося комплексно підходити до вирішення цих питань. Робимо тротуари на вулиці Гулака-Артемовського, які раніше були відсутні, як такі. Меканці попросили також зробити пішохідні доріжки, які знаходять в мережі будинків Гулака-Артемовського та Арцеулова. На історичні вулиці Пушкіна відновили бруківку, зробили тротуари.

Стараємося максимально повно виконувати роботи, щоб уже не повертатись до цих об’єктів знову», - зазначив Ігор Поліщук.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)