1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку прощалися із Романом Гошком, який віддав життя за Україну

У Луцьку прощалися із Романом Гошком, який віддав життя за Україну

Жителі міської територіальної громади попрощалися з військовослужбовцем Романом Гошком, який загинув у війні із загарбницькою росією. Сьогодні, 6 липня, захисника відспівали у Кафедральному соборі Святої Трійці.

Гошко Роман Петрович (09.02.1986 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації та загинув 30 червня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

 
 

Військовий поклав своє життя на вівтар захисту країни, оберігаючи наше майбутнє. Його самовідданість та пожертва неоціненні. Ми завжди пам’ятатимемо цей подвиг.

До спільної молитви за упокій душі спочилого разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучився Луцький міський голова Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Після завершення панахиди домовину з тілом Героя прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблому, утворили живий коридор і прихилили голову перед захисником.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн. 

 
 
 
 
 

Романа Гошка поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

 

Управління інформаційної роботи

(777904, 777946, 724727, 777937)