1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку проводять дезінфекцію під'їздів багатоквартирних будинків

У Луцьку проводять дезінфекцію під'їздів багатоквартирних будинків

Луцька міська рада проводить значну роботу, спрямовану на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Одним із важливих протиепідемічних заходів у місті Луцьку під час карантину є обов’язкова дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків нашого міста. Відповідальність за це покладається на ОСББ, а в разі його відсутності — ЖЕК.

Кожне житлово-комунальне підприємство забезпечено 500-ма літрами розчину на основі гіпохлориту натрію для проведення дезінфікуючих заходів у під'їздах багатоквартирних будинків.

 

Ознайомитися, як відбувається інструктаж працівників ЖКП № 3 перед початком роботи завітали радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко, заступник директора департаменту ЖКГ Микола Осіюк.

Директор ЖКП № 3 Руслан Юлдашев зазначив, що працівники забезпечені необхідним обладнанням для проведення робіт та мають відповідні засоби захисту для безпечної роботи. Він наголосив, що дезінфікуватимуть ручки, сходові клітки, домофони, перила.

 
 
 
 

Також працівникам, які проводитимуть роботу, представник Волинського обласного медично-виробничого підприємства “Профілактична дезінфекція” Тарас Столярчук провів інструктаж з правил обробки приміщень та техніки безпеки.

 

Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що проведення дезінфекції під'їздів — це важливо на сьогодні. Він подякував працівникам за роботу та закликав людей бути обережними, дотримуватися правил безпеки та гігієни. За його словами, це робота непроста, адже пульверизатор з розчином нелегкий, а дезінфекцію потрібно провести якісно.

 

Також Ігор Поліщук звернувся до керівника ЖКП № 3 Руслана Юлдашева, аби ці працівники отримали гідну оплату за свою роботу.

Радник міського голови додав, що запаси диззасобів та іншого інвентарю необхідного для обробки під'їздів, постійно будуть поповнюватися.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)