1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку ремонтують дорожню інфраструктуру

У Луцьку ремонтують дорожню інфраструктуру

Цей рік видався складним для нашої країни. Повномасштабне вторгнення росії змусило нас переглянути усі плани. У 2022 році у Луцькій міській територіальній громаді було заплановано реалізувати багато проєктів. Проте, більшість з цих задумів довелося відкласти до завершення війни.

Але навіть в таких умовах місто живе, і ми намагаємося утримувати в належному стані дорожню інфраструктуру. Зокрема, проводиться поточний ремонт доріг та ліквідовується ямковість. Такі роботи уже проведені на вулицях Львівська, Володимирська, Гордіюк, Гнідавська, Рівненська, Данила Галицького, Огієнка, Шевченка, Чернишевського, Ківерцівська, Яровиця, Теремнівська, Винниченка, Ветеранів, Кравчука, Карбишева, Грабовського, Чорновола, Шопена, Стрілецька, Писаревського, Електроапаратна, перехрестя Данила Галицького — Глушець - Ковельська, перехрестя Степана Бандери — Коперніка - Шопена, проспектах: Відродження, Молоді, Перемоги та Київському майдані.

 
 

Нині тривають роботи на вулицях Карпенка-Карого, Мамсурова, Набережна, Потебні, Зацепи, Салтикова-Щедріна, проїзді з вулиці Чернишевського до будинку №26 на вулиці Новочерчицькій.

 
 

У планах до кінця року провести роботи з ремонту дорожнього покриття на бульварі Дружби народів, проспектах Президента Грушевського, Відродження (від Рівненської до Хурсенка), вулицях Глушець, Ковельській, Софії Ковалевської (на ділянці від вулиці Гетьмана Мазепи до Християнської), Залізнична, Хотимська, Богдана Хмельницького, Вербова, Окружна, Балакірєва, 7-му Малоомелянівському провулку.

Крім того, для безпеки дорожнього руху проведено влаштування дорожньої розмітки на вулицях та проспектах Луцька.

 
 
 
 
 

Проведено фарбування перил і огороджуючих елементів на мостах та шляхопроводах. Продовжуються роботи з ремонту пішохідного мосту біля залізничного вокзалу.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)