1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку розпочалися ремонтні роботи дорожнього покриття

Про це сьогодні під час оперативної наради повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк. За його словами, проведення поточного ремонту деяких вулиць затримали через оголошення тендерів і підписання договорів із організаціями-підрядниками.

Зокрема, щодо ремонту на одній з найпроблемнішніх вулиць - Набережній уже завершився тендер і у десятиденний термін, згідно вимог чинного законодавства, буде підписано договір на виконання робіт. Тобто, у найближчі тижні буде проведено поточний ремонт на відрізку вулиці від перехрестя з вулицею Яровиця до перехрестя з вулицею Ківерцівська.

Також у десятиденний термін буде підписано договір на капітальний ремонт перехрестя вулиць Ківерцівська-Карпенка-Карого.

Поточний ремонт на вулицях Мамсурова, Винниченка, Рівненській, Ковельській та на проспекті Волі уже виконано, адже тендери відбулися раніше.

Після проходження тендерних процедур та підписання договорів із підрядниками розпочнуться поточні ремонти й на інших вулицях міста.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)