1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку розпочався Чемпіонат України із шашок серед людей із ураженням опорно-рухового апарату

У Луцьку розпочався Чемпіонат України із шашок серед людей із ураженням опорно-рухового апарату

Сьогодні у СОК “Адреналін Сіті” стартував Чемпіонат України із шашок-64 серед спортсменів, які мають ураження опорно-рухового апарату. До Луцька прибули спортсмени із 16 областей України, аби продемонструвати свої знання та навики в інтелектуальних видах спорту, а також цікаво та змістовно провести час. Загалом до участі у турнірі прибуло більше 44-х учасників. Два тижні тому у Луцьку успішно відбулися подібні змагання серед спортсменів із вадами зору. Організатором є Волинський регіональний центр фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт”.

 
 

Церемонія відкриття змагань відбулася за участі заступника голови обласної ради Романа Карпюка, радника міського голови Ігоря Поліщука, виконувача обов’язків начальника Волинського регіонального центру фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт” Романа Галана-Влащука, ректора Академії рекреаційних технологій і права Андрія Сітовського.

 
 
 
 

“Надзвичайно приємно, що місто Луцьк знову приймає Всеукраїнський чемпіонат із шашок, який проводиться серед людей особливої долі. Величезна вдячність працівникам закладу “Інваспорт”, які допомагають людям з особливими потребами реалізуватися у спорті. Усім вам бажаю міцного здоров’я, цікавої гри та задоволення від змагань, незалежно від їх результатів”, - зазначив у вітальному слові радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 
 
 

Студенти Академії та коледжу рекреаційних технологій і права підготували невеликий концерт для гостей нашого міста.

 
 
 
 
 
 

Потому учасники пройшли жеребкування та розпочали гру. Турнір з шашок-64 проходитиме за швейцарською системою у 9 турів. Триватиме він до 20 квітня.

 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)