1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку розпочався міжнародний мистецький фестиваль для людей з інвалідністю “Барви творчості”

У Луцьку розпочався міжнародний мистецький фестиваль для людей з інвалідністю “Барви творчості”

Фестиваль, організований ГО «Батьків дітей з синдром Дауна та іншими порушеннями розвитку» та управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходитиме з 4 по 6 червня у Палаці культури міста Луцька. Він є унікальним, оскільки учасники мають можливість представити своє рідне місто, розказати його історію і цікаві факти, ознайомитися з історіями інших міст та країн. Його тема - “Барви творчості мого міста”.

Участь у фестивалі взяли люди з інвалідністю без обмежень у віці та у нозологічних захворюваннях, які займаються творчістю в різних жанрах мистецтва, інклюзивні колективи та окремі виконавці з різних куточків України та зарубіжжя.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

“Волинь та Луцьк сьогодні раді вітати гостей. Наше місто особливе, кожна його вуличка дихає історією. Тож ми маємо велику надію, що дні, проведені у Луцьку, стануть для вас неповторними, пам’ятними, залишать позитивні спогади.

Бажаємо вам здоров’я, радості, добра. Нехай щастям наповниться кожна хвилина вашого життя.

Ми переконані, що в Луцьку інклюзія — не ілюзія. Ми радо підтримуємо усі ініціативи, що ініціюються особливими людьми. Ми багато працюємо над тим, щоб створити комфортні умови для вашого проживання у нашому місті, перебування гостей”, - привітала присутніх Ірина Чебелюк та передала найщиріші вітання від міського голови Ігоря Поліщука.

 

Варто зазначити, що дипломами учасника фестивалю та цінними подарунками нагороджуються усі учасники фестивалю.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)