1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання на Волині

У Луцьку розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання на Волині

Щороку весна приносить до бібліотек України традиційне свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Бібліотечні заклади нашого міста також долучаються до цієї чудової ініціативи. Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання на Волині.

 
 
 

За словами директора департаменту культури Тетяни Гнатів, основна мета проекту - заохотити дітей до читання, привернути їхню увагу до книги. Протягом весняних канікул у книгарнях та бібліотеках міста відбуватимуться різноманітні цікаві заходи - літературні квести, творчі зустрічі із письменниками тощо.

 

Святкова зала зібрала велику кількість юних любителів книги, їхніх батьків, а також відомих письменників. Тиждень дитячого читання на Волині розпочався із бібліоперформансу “Є на світі книжкова країна” від вихованців творчої студії Наталії Журавльової та театральної студії “Бешкетники”.

 
 
 
 
 
 

Під час відкриття присутніх привітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. “Діти і книга- це речі, які тісно пов’язані між собою. У світі стрімко розвиваються інформаційні та цифрові технології. Однак, саме книга залишається джерелом невичерпної мудрості. Завдяки книгам діти розвиваються інтелектуально, здобувають навички аналізу інформації та її подальшого застосування на практиці. Протягом цього тижня постарайтеся прочитати якомога більше книг. Кожна прочитана книга зробить вас сильнішими, навчить не боятися труднощів”, - сказав він.

 
 
 
 

Попереду на дітей чекають безліч цікавих книг та різноманітні цікаві заходи у книгарнях та бібліотеках нашого міста.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)