1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку ще активніше боротимуться із проявами наркоманії

У Луцьку ще активніше боротимуться із проявами наркоманії

На засіданні постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності обговорили проєкт Програми з протидії поширенню наркоманії та інших негативних проявів серед дітей та молоді, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів у Луцький міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

 

Зокрема, директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий інформував членів депутатської комісії, що ця Програма — результат копіткої праці двох відомств: департаменту муніципальної варти та, власне, департаменту молоді та спорту. Долучилися до процесу й кілька громадських організацій.

 

“Програма має дві складові: превентивну (роз'яснювання, попередження, зустріч з психологами, курс профільних лекцій) та практичну — замальовування надписів, що рекламують наркотики, сайти чи телеграм-канали, де їх можна купити. Як правило, це все відбувається біля навчальних закладів, щоби впадало у вічі молодим людям”, - каже Володимир Захожий.

 

Тому ліквідація згубної реклами на будинках — важливий крок у подоланні проблеми наркоманії у місті. Але мова не лише про швидке замальовування надписів, а й естетичну складову процесу: треба щоб ліквідація горе-реклами не шкодила фасадам будинків.

 

Раніше знищенням написів займалися активісти та поліція, нині ж, передбачається, що цим будуть займатися департамент муніципальної варти і в допомогу їм - певні громадські організації, що залучатимуться шляхом публічного відбору. Вони не лише вирізнятимуться оперативністю, а й певним мистецьким смаком — підбиратимуть колір і метод замальовування в тон кожного окремого будинку.

 

 

Заслухану інформацію члени комісії взяли до відома. Очікується, що запрацює Програма на території Луцької міської громади вже в листопаді поточного року після того, як за неї проголосують депутати на черговій сесії.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)