До головного контенту
  1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку триває аудит укриттів

У Луцьку триває аудит укриттів

Під час оперативної наради секретар міської ради Андрій Разумовський підняв питання аудиту стану та функціонування укриттів у громаді. Перевірку розпочато з закладів освіти: уже здійснюється робота за чеклистом, проводиться фотофіксація всіх укриттів в освітніх закладах.

Директор департаменту освіти Віталій Бондар повідомив, що на балансі департаменту перебуває 90 укриттів. Наразі триває об’їзд, фотографування та визначення критичних моментів, які потребують доопрацювання. Департамент оперативно реагує на зауваження громадян і планує завершити інспекцію до кінця тижня.

 

Андрій Разумовський дав доручення до 1 вересня усунути будь-які недоліки укриттів. Він також поінформував, що міська рада співпрацює з Волинською обласною радою та Волинською обласною військовою адміністрацією щодо укриттів, які перебувають на їхньому балансі.

Окремо він звернув увагу на укриття приватних закладів. До балансоутримувачів буде направлено листи з проханням у стислі терміни надати інформацію з фотографіями про стан укриттів. Це дозволить мати повну картину ситуації. Крім того, необхідно забезпечити доступ жителів до укриттів, що знаходяться на балансі установ, щоб під час повітряної тривоги вони були відкриті для всіх.

 

 

 

Відділ інформаційної політики міської ради

(777946, 777937, 727427)