1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку триває реконструкція аварійно-небезпечних перехресть

У Луцьку триває реконструкція аварійно-небезпечних перехресть

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Юрій Крась здійснили плановий огляд ремонтних робіт, що ведуться на прибудинкових територіях та дорогах нашого міста.

Відтак, посадовці ознайомились із ходом капітального ремонту прибудинкової території на проспекті Волі 3, 5, 7. Тут триває реконструкція скверу, що розташований на місці колишнього квіткового ринку. Пішохідні доріжки викладають бруківкою, проводяться комунікації для освітлення території.

 
 
 
 
 

Також тривають роботи з капітального ремонту перехрестя вулиць Дубнівська та Карпенка-Карого. Тут задля розвантаження об’їзної дороги планується розширити проїзну частину в сторону вулиці Карпенка-Карого, що дозволить пропустити більший потік автомобілів із сторони села Рованці.

 
 

Не обійшли стороною також облаштування світлофорного об'єкту на аварійно-небезпечному перехресті вулиць Карпенка-Карого - Задворецька - Чорновола. Сьогодні світлофори вже встановлено, завершуються роботи по підключенню та налаштуванню обладнання. Також проводяться роботи з облаштування пішохідних переходів із спеціальною тактильною плиткою. 

 
 
 
 
 

“Сьогодні ми приділяємо увагу не тільки капітальному ремонту доріг, прибудинкових територій, пішохідних доріжок, але й руху на перехрестях. Зокрема, на цьому перехресті завжди велике скупчення транспорту із села Рованці та в сторону вулиці Карпенка-Карого. Ми зробили тут реконструкцію, розширили це перехрестя, що значно його розвантажить. Окрім того, на перехресті вулиць Задворецька та Карпенка-Карого ми не тільки поставили світлфор, а й облаштували кращу розв'язку транспорту. Сподіваємося, що це зменшить кількість ДТП. Хороша погода дозволяє нам продовжувати роботи із благоустрою міста”, - розповів Ігор Поліщук.

Окрім того, триває капітальний ремонт прибудинкової території на вулиці Федорова, 8. Двір та пішохідну зону тут укладають бруківкою, облаштовують пандуси, пониження для заїзду коляскою.

 
 
 
 
 
 
 
 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)