1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку триває ремонт доріг та прибудинкових територій

У Луцьку триває ремонт доріг та прибудинкових територій

Активно продовжуються роботи із благоустрою нашого міста. Відтак, сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк ознайомились із ходом ремонтних робіт на дорогах та вулицях.

Нещодавно було розпочато роботи із капітального ремонту прибудинкової території на вулиці Привокзальній, 1, 3. Двір тут буде викладено бруківкою, що значно полегшить майбутні роботи із заміни комунікацій. Окрім того, передбачено встановлення нового дитячого майданчика, спортивного обладнання, комплексного освітлення двору та облаштування відпочинкової зони.

 
 
 
 
 
 

Не забуває міська влада також і про дороги в приватному секторі міста. Щебеневе покриття із напівпросочуванням бітумною емульсією влаштовано на вулиці Гнатюка, де попередньо була лише ґрунтова дорога.

 
 

Завершуються роботи з ремонту тротуарного покриття на вулиці Глушець. Тут, на пішохідній зоні та біля центрального входу до Луцького навчально-реабілітаційного центру, було викладено бруківку. Очільники міста взяли до уваги поради керівників навчального закладу для того, аби такий благоустрій був якомога зручнішим для діток із особливими потребами. Усі роботи планується завершити до кінця навчального року.

 
 
 
 
 
 

«Ведуться також роботи на вулиці Пушкіна, в історичній частині міста, завершуються – на вулиці Прогресу, завершено ремонт тротуару на Загородній, біля перинатального центру. Робимо пішохідні доріжки, продовжуємо працювати із напівпросоченням для того, аби остаточно ліквідувати проблему вулиць без твердого покриття у нашому місті.

Плануємо рухатися надалі активно, адже благоустрій: тротуари, двори та пішохідні доріжки – це те, чим щодня користуються тисячі лучан. Окрім того, зараз плануємо повністю об’їхати усе місто, аби виявити та ліквідувати точкову ямковість», - розповів Ігор Поліщук.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)