1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку урочисто відкрили І Міжнародний форум журналістів

У Луцьку урочисто відкрили І Міжнародний форум журналістів

На три дні, з 12 по 14 червня, база практик «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, що на озері Світязь, перетвориться на справжню Мекку для юних журналістів. Саме тут відбудеться перший форум юних журналістів, який з роками виріс від фестивалю шкільної преси «Яблунева гілка» до конгресу міжнародного рівня.

Сьогодні ж, на базі Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького, відбулося урочисте відкриття заходу. Привітати майбутніх акул пера та мікрофону завітав виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт. У вітальному слові він зазначив, що юні журналісти з Луцька, Польщі та Білорусі стали на важкий і творчий шлях створення, редагування та висвітлення тих подій, які відбуваються в наших містах та наших країнах.

 

«Дуже добре, що діти з різних країн щодня знайомляться та спілкуються між собою, об’єднуються, відчувають та розуміють один одного. Сьогодні немає кордонів, сьогодні є можливість кожній людині самостійно переконатися, який же цей світ. Сьогодні є можливість кожному з нас внести свою лепту для того, щоб цей світ став досконалішим та кращим, щоб він розвивався. Для того, щоб та природа, ті надбання, які нам залишились від дідів-прадідів, збереглися», - наголосив Григорій Пустовіт.

 

Також він повідомив, що з учасниками форуму проводитимуть майстер-класи, навчатимуть та ділитимуться журналістським досвідом: «Все це відбуватиметься на березі чудового озера Світязь. Перлини нашої країни та всієї Європи. Саме там важливо відчути наскільки екологія вразлива, наскільки нам важливо зберегти кожну таку перлину, кожен лісовий масив, кожен степ та гай. Я хочу, щоб кожен з вас проявив той хист та талант, який закладений в людину Богом. Знайти той талант, виявити його, дізнатися, в чому твій талант та місія в цьому світі та реалізувати її. Це – велика справа. Я хочу, щоб ваша діяльність проходила під знаком творчості. Творить Бог і Він дав можливість людині творити та любити. Тож творіть та любіть».

 

За словами організаторів, цей Форум ‒ чудова можливість початківцям реалізувати себе у творчості та професійній сфері журналістики. Адже впродовж триденної насиченої навчально-культурної програми їм запропоновано чимало пізнавальних майстер-класів, тренінгових занять, інтелектуально-культурних ігор, еко-походів та спортивних заходів.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)