1. Головна
  2. Шана та вдячність мешканцям Луцької територіальної громади

У Луцьку урочисто відзначили День українського добровольця

У Луцьку урочисто відзначили День українського добровольця

13 березня 2020 року з нагоди відзначення Дня українського добровольця, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулась панахида за загиблими в наслідок бойових дій на сході України. У заході взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади, навчальних закладів міста, а також військовослужбовці, учасники бойових дій.

 

“Сьогодні ми зібрались для того, щоб подивитись один одному у вічі, зрадіти тим, кого бачимо живими та здоровими, а також помолитися та згадати про тих, кого вже немає поряд. Разом з тим, ми повинні надихнутися до спільної праці заради майбутнього.
Я бажаю здоров’я та довголіття тим, хто за покликом серця пішов, щоб захищати свою Батьківщину. Я вважаю захисником кожного, хто пішов у добровольчі батальйони. Моя шана й повага до тих, чиє серце наповнене любов’ю до Бога, ближнього, та свого краю”, - звернувся до присутніх митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

 

“Завдяки вам сьогодні існує українська держава, завдяки вам можна сказати, що наш народ був, є, і буде. Завдяки вам ми стверджуємо: герої живуть серед нас. Адже ви першими пішли туди, де була небезпека, ви першими пішли туди, де загрожувало розпрощатись з життям. Ви взяли на себе той перший удар, який показав — ворог не пройде, Україна залишиться, а українці будуть і надалі розбудовувати свою державу.

 

Дякую вам за ваш подвиг, ваш героїзм, вашу мужність та все, що ви зробили”, - долучився до привітань Григорій Пустовіт та урочисто вручив добровольцям Подяки міського голови:
- БУБЕНЩИКОВУ Юрію Васильовичу командиру взводу батальйону «Айдар»;
-   БУЛАВЧИКУ Сергію Олександровичу бійцю батальйону «Айдар»;
-  КРИВЦУНУ Віктору Віталійовичу бійцю роти патрульної служби поліції особливого призначення “Світязь”;