1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбудеться Фестиваль сім’ї

12 травня 2019 року у нашому місті відбудеться Фестиваль сім’ї, організатором якого є міжнародний благодійний фонд “Молодь з місією”. Починаючи з 2011 року Україна активно долучилася до міжнародного руху “Тиждень подружжя” (Marriage Week), в рамках цього святкування сім років поспіль по всій Україні в травні-червні відбуваються події, спрямовані на зміцнення сімейних цінностей.

Мета фестивалю сім’ї- привернути увагу суспільства до сім’ї через родинне свято і позитивні емоції для членів усієї родини (подружніх пар, чоловіків, дружин, дітей, підлітків та молоді), а також надати практичні ідеї та інструменти для побудови, підтримки та зміцнення подружніх взаємин, і як результат- покращення життя в шлюбі та сім’ї. Привернути увагу жителів міста до питання відповідального батьківства, підвищити статус тата в родині, збільшити кількість активних татусів у місті, сформувати правильне уявлення про батьківство у дітей.

У рамках фестивалю у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, починаючи із 13.00 години, буде організовано Алею сімейного дозвілля. А о 17.00 розпочнеться великий сімейний концерт.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

9777904, 777946, 74727, 720665)