1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбудеться перший регіональний етап відбіркових змагань Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine

У Луцьку відбудеться перший регіональний етап відбіркових змагань Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine

Сьогодні, у зв’язку із першим відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine, у приміщенні ПРАТ «Едельвіка» розпочалася естафета-змагання за компетенцією «Технологія моди» серед студентів закладів професійно-технічної освіти міста Луцька. WorldSkills International – це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти, шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі вцілому. Це своєрідні олімпійські ігри для студентів та молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 24 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6-ма секторами світової економіки.

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади, члени журі та учасники змагань.

 
 
 
 
 
 

«Це надзвичайно позитивно і приємно, що сьогодні активно почали відроджувати та розвивати майстерність, що твориться руками. Ми всі чудово розуміємо, що ті професії, що вимагають творчого підходу та ручної праці потрібні нашому суспільству. Тож надзвичайно позитивно, що конкурс такого рівня відбувається на теренах нашого краю.

 

Хочу побажати усім учасникам, аби той перший крок до нових вражень та розвитку став для вас надзвичайно позитивним, максимально результативним», - привітала присутніх Ірина Чебелюк.

 

У першому відбіркову етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності взяли участь 34 студенти в шести компетенціях на шести різних локаціях. У компетенції «Технологія моди» вирішили змагатись представники Луцького національного технічного університету, Технічного коледжу ЛНТУ та Луцького центру професійно-технічної освіти. Конкурс триватиме протягом кількох днів, протягом яких учасники повинні будуть розробити та пошити власну модель сукні.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)