1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбудеться соціальний проєкт «Щоденник підлітка»

Управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у 2019 році був проведений конкурс соціальних проєктів, спрямованих на вирішення проблем сімей/осіб, котрі опинились в складних життєвих обставинах. Переможцями обрано чотири соціальні проєкти, один з яких – «Щоденник підлітка», організації «Товариство «Знання» України у Волинській області», спрямований на підвищення іміджу сім’ї, розвиток моральності, формування позитивних зразків поведінки у дітей та молоді.

Презентація соціального проєкту «Щоденник підлітка» відбудеться 15 серпня о 12.00, в Арт-галереї Центрального універмагу «Луцьк» за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 1.

Метою проєкту є формування власної системи стійких моральних переконань, за допомогою участі у виставі на актуальну для підлітків проблему.

В процесі занять, та за допомогою кваліфікованих спеціалістів, діти зможуть розкрити свої творчі здібності та спробувати себе в ролі драматургів, режисерів, акторів, художників-декораторів. Впродовж трьох місяців, вони будуть займатися написанням власної п’єси. Кульмінацією проєкту буде показ вистави в межах культурного проекту Lutsk Junior Theatre, а також участь у благодійному проєкті «Мандрівний театр» (показ вистав в навчальних закладах Луцька та області).

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)