1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбулась благодійна акція “З Різдвом у серці”

У Луцьку відбулась благодійна акція “З Різдвом у серці”

Благодійна акція “З Різдвом у серці” для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сьогодні відбулась у приміщенні Луцького РАЦСу. Захід відбувся за сприяння Луцької міської ради в партнерстві з благодійним фондом “Дитяча місія. Україна”. Впродовж кількох годин, з дотриманням усіх карантинних обмежень, свої подарунки від влади та благодійників отримали дві сотні дітей.

 
 

Заступник міського голови Ірина Чебелюк зазначила, що для міста важлива підтримка кожної дитини, але забезпечити потреби усіх не має змоги, тому вибирають найбільш соціально вразливі категорії.

 
 

“Сьогодні ми приймаємо тут дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, а також тих, які мають супутні захворювання. Надзвичайно приємно, що до всіх заходів, які проводить міська рада, долучаються й спонсори. Сьогодні — це благодійний фонд “Дитяча місія. Україна”. Ми маємо можливість подарувати дітям нашої громади ті подарунки, які підготували діти з Німеччини. Надзвичайно приємно бачити щасливі очі та позитивні емоції діток”, - розповіла заступник міського голови.

 
 
 
 
 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)