1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбулася флешмоб-хода в підтримку хворих на ДЦП

У Луцьку відбулася флешмоб-хода в підтримку хворих на ДЦП

У рамках Всесвітнього дня інформування про таку хворобу, як дитячий церебральний параліч, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з громадською організацією «Ресурсний центр «Кольорова капустинка»» організували цікавий захід. Його назва - «Бути Видимими».

 
 

Організатори прагнули показати, що фізична активність чи навіть елементарні прогулянки на свіжому повітрі, позитивно впливають на якість життя усіх, в тому числі і людей з діагнозом ДЦП та супутніми станами.

 

Під час ходи проспектом Соборності її учасники розповсюджували інформаційні листівки «Що таке ДЦП» та світловідбиваючі браслети. Адже бути видимими для людей з певними фізичними вадами - це життєво важлива річ, особливо за темної пори. Варто мати з собою такі браслети і цілком здоровим пішоходам. Люди це розуміли, тому радо приймали “світлячки” з дитячих рук.

 
 

Просвітницький захід вдався ще й тому, що його проведенню посприяла сама погода. Був теплий сонячний день, що здавався ще привітнішим від щирих дитячих емоцій та посмішок їх батьків.

 
 

Варто зазначити, що напередодні ходи у місті проводились інформаційні заходи для учнів НВК №26. На одному з них учні 5-Д класу виготовили печиво-побажання для діток хворих на ДЦП та вручили їм особисто свої подарунки.

Довідково: Дитячий церебральний параліч (ДЦП) - термін для групи захворювань у дітей з порушенням роботи центральної нервової системи, при яких уражена рухова активність, порушений м’язовий тонус, координації рухів. Термін «церебральний» означає пов'язаний з роботою головного мозку. Відсутність або зниження рухової активності м’язів позначає слово «параліч».

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)