1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбулося свято для вихованців прийомних сімей

У Луцьку відбулося свято для  вихованців прийомних сімей

В рамках соціального проекту «Різдвяні зустрічі», організованого управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради й Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”, у КРЦ «Адреналін-Сіті» відбулось свято для вихованців прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу. Захід проходить не вперше, тому з поміж інших вирізняється креативом, хорошою організацією і чималою кількістю призів.

 
 
 
 

Головна мета дійства - згуртувати прийомні родини, які взяли на виховання діток, що опинилися в складних життєвих обставинах. Загалом, мова про 10 сімей, вони сукупно мають під опікою двадцять дві дитини. Майже усі підліткового віку, а відтак потребують максимальної уваги і чуйного ставлення.

 

 

 

Активне дозвілля для батьків та дітей полягало в наступному: усі були поділені на команди та протягом півтори години грали у боулінг, визначаючи найсильнішого. Окремою командою виступили представники міськради у складі заступника Луцького міського голови Ірини Чебелюк, начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліни Галан та голови правління Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” Катерини Шкльоди.

 
 

Завітали на зустріч і Валентин та Олена Марчуки. Подружжя окрім своїх діток виховує ще й прийомних. Кажуть, що такі заходи вкрай потрібні, адже несуть об'єднавчу місію. Є можливість поспілкуватися, поділитися досвідом, показати один одному, що наша робота хоча й нелегка, але цілком здійсненна.

 
 

Звичайно, як і в кожному турнірі, були ті, хто виграв і ті, хто не зайняв призових місць. Але у підсумку — перемогла дружба та милосердя. Адже у спільній справі, яка об'єднала усі 10 сімей Луцької міської територіальної громади, без цих чеснот не обійтися. А закінчився захід ще одним приємним моментом: врученням призів.

 
 
 
 

“Мир, злагода, любов — нехай ці три слова завжди живуть у ваших родинах. Бо ваша місія на землі надзвичайно важлива. Ви, батьки, даруєте малечі те, чого вона позбавлена, а відтак робите її щасливою, затребуваною”, - сказала по завершенні боулінг-турніру заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк та вручила учасникам гри кубки, медалі й подарунки від Луцького міського голови Ігоря Поліщука та Фонду “Тільки разом”.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)