1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбулися заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті волинян, які загинули в АТО

У Луцьку відбулися заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті волинян, які загинули в АТО

Сьогодні відзначають день пам’яті загиблих в АТО волинян. 22 травня чотири роки тому сталися жахливі події цієї війни - під Волновахою проросійські терористи напали на наших солдатів, тоді загинули 17 військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, зокрема, лучани Володимир Зарадюк (23 роки), Дмитро Йовзик (31 рік), Віталій Махновець (33 роки), у лікарні від ран помер 23-річний Володимир Прокопчук. Втрати під Волновахою стали початком чергової великої трагедії для краян.

 З нагоди чергових роковин загибелі наших хлопців у Луцьку відбулися поминальні заходи за участі першого заступника міського голови Григорія Недопада, заступника міського голови Костянтина Петрочука, радника міського голови Ігоря Поліщука, ветеранів АТО, військовослужбовців, небайдужих лучан.

У кафедральному соборі Святої Трійці відбулась літургія, де згадали загиблих воїнів.

Потому, відбулося покладання квітів до фотостенду Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, тут священнослужителі відправили панахиду.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Після урочистостей автобуси відвезли родичів загиблих, представників влади та громадськості на Алею почесних поховань, що на міському кладовищі села Гаразджа. Тут священнослужителі відслужили літію.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До присутніх звернувся перший заступник міського голови Григорій Недопад. “ Ніщо так не об’єднує людей як біда. Сьогодні вона на всіх одна -війна. Ще декілька років тому ми не могли собі уявити, що знову на нашу землю прийде лихо. Але воно прийшло, і люди згуртувалися у боротьбі проти російського агресора. Наші хлопці пішли захищати східний кордон України, багато з них не повернулися додому. Але рано чи пізно війна закінчиться і перемога буде за нами, а пам’ять про подвиг Героїв житиме вічно”, - сказав він.

 
 

Бойові побратими, родичі поклали квіти на могили загиблих.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)