1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбувся транскордонний пікнік у рамках реалізації міжнародного проєкту “Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька"

У Луцьку відбувся транскордонний пікнік у рамках реалізації міжнародного проєкту “Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька"

Луцька міська рада разом із гміною міста Жешув Республіки Польща реалізовують проєкт “Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька”. В рамках проєкту у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки сьогодні пройшов транскордонний пікнік. Його програма передбачала екологічний квест, відкриті дискусії та пішохідні екскурсії по місту.

 
 
 
 

Відкриті дискусії на тему «Як покращити просторове планування міста для збереження його природної спадщини» у формі гутірки проходили біля оновленого причалу в Центральному парку. Зустріч фахівців з питань охорони природної спадщини, розвитку міста, туризму та облаштування міських просторів з Луцька та інших міст України відкрив секретар Луцької міської ради Юрій Безп’ятко. Привітавши учасників заходу, він наголосив на важливості проєкту захисту природної спадщини та участі у ньому підростаючого покоління.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Промовці дискусійного форуму розглянули питання концепції облаштування відпочинкової зони вздовж річки Стир у місті Луцьку, реконструкції природного середовища та створення сучасної території для відпочинку, ролі екодизайну в розвитку сучасного міста, можливості організації нових видів оздоровчого туризму на водоймах Луцька.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Великий інтерес учасників заходу викликав виступ експерта КП «Інститут розвитку міста», менеджера з Вінниці Катерини Пісоцької, яка майстерно презентувала проєкт «Малі річки Вінниці» та відповіла на запитання присутніх. Після завершення дискусії відбулися пішохідні екскурсії містом, під час яких екскурсовод Андрій Павляшик розповів про роль річок в історії Луцька та найвідоміші події, пов’язані з ними.

 
 

В екологічному квесті взяли участь 25 шкільних команд (по 3 особи кожна) із загальноосвітніх навчальних закладів Луцька, до складу яких входили учні 7-8 класів.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)