1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбувся турнір з кульової стрільби пам’яті Героїв Крут

У Луцьку відбувся турнір з кульової стрільби пам’яті Героїв Крут

18 лютого в приміщенні тиру волинського регіонального центру фізичної культури інвалідів «Iнваспорт» відбувся турнір з кульової стрільби серед учнів шкіл міста. Турнір присвячений пам'яті подвигу Героїв Крут. Змагались на турнірі 52 учасники з 13 шкіл міста.

 

Метою змагань було популяризувати важливу історичну подію, та подвиг молодих студентів та гімназистів, що стали на захист молодої держави більше, ніж 100 років тому.

Змагання відбувалися в двох категоріях:

- особистий залік (переможці та призери визначаються по сумі очок набраних особисто у вправі);

- команді заліки (команди призери визначаються за сумою балів набраними представниками команди (три кращих результати) у вправах).

 

Свою влучність учасники проявляли у стрільбі з пневматичного пістолета по мішенях, що знаходились на відстані 10 м від стартової позиції.

Призові місця в загальному заліку зайняли:
І місце: ЗЗСО №25;
ІІ місце: ЗЗСО №23;
ІІІ місце: ЗЗСО №19.

В індивідуальному ж заліку серед хлопців найкраще відзначився Тортина Володимир (ЗЗСО №26). Серед дівчат – Сасюк Аліна (природничий ліцей №7).

Переможці отримали почесні грамоти, а також квитки на Бандерштат –фестиваль українського духу.

Організаторами заходу виступили КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м.Луцьк» спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту та Волинським регіональним центром фізичної культури інвалідів «Iнваспорт».

 

КЗ "Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк"