1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбувся відкритий турнір з важкої атлетики серед молоді

У Луцьку відбувся відкритий турнір з важкої атлетики серед молоді

Сьогодні у приміщенні Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» відбувся відкритий турнір з важкої атлетики серед молоді на призи заслуженого тренера Миколи Авраменка. На захід завітали радник міського голови, перший віце-президент ГО «Федерація важкої атлетики Волинської області» Ігор Поліщук, депутат Верховної Ради України, віце-президент ГО «Федерація важкої атлетики міста Луцька» В’ячеслав Рубльов, депутат Луцької міської ради Андрій Авраменко, заслужений тренер України, старший тренер Волинської області з важкої атлетики Микола Авраменко, президент ГО «Федерація важкої атлетики міста Луцька» Ростислав Кухтей, президент ГО «Федерація важкої атлетики Волинської області Олександр Лазорко та представники обласної влади.

 
 
 
 
 
 
 
 

«Чудово, що в нашому місті відбуваються такі змагання. Найперше, хочу подякувати вам, Миколо Григорович за десятки років праці у важкій атлетиці. Цей спорт у місті Луцьку сьогодні ніколи б не був таким, яким він є, без вашої праці, ентузіазму, тих чемпіонів, яких ви готували. Я щиро вам за це вдячний.

Хочу побажати усім спортсменам, які сьогодні виступатимуть, гарних результатів та перемоги як у спорті, так і в житті. Важка атлетика це дійсно важкий вид спорту, адже ваш головний суперник – це власна слабкість. Щоразу, коли спортсмен підіймає штангу – він бореться сам із собою, і це надзвичайно важко», - привітав присутніх Ігор Поліщук.

 

Турнір розпочався із хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули у результаті бойових дій на Сході, а також директора департаменту сім’ї, молоді та спорту міської ради Олексія Веремійчика, що трагічно загинув 12 жовтня.

 

Потому, пролунав Державний Гімн України.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У змаганнях взяли участь спортсмени різних вікових груп та ступеня підготовки. Вони показали глядачам свою майстерність, і запалили серця невпинною жагою до перемоги та нових здобутків.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)