1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відкрили соціальний простір для дітей з особливими потребами

У Луцьку відкрили соціальний простір для дітей з особливими потребами

Сьогодні відбулось урочисте відкриття нового приміщення, в якому діятиме осередок громадської організації “Сходинки в майбутнє”. Це стало можливим завдяки фінансовій допомозі соціально-відповідального бізнесу у співпраці із управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ГО “Сходинки в майбутнє”. Раніше її осередок діяв на базі невеликого орендованого приміщення, яке на жаль не дозволяло проводити повноцінну роботу — допомоги потребувало близько 80-ти діток.

 
 
 
 
 
 
 

На відкриття завітала заступник міського голови Ірина Чебелюк.

“Направду, це унікальна подія для нашої громади. Як не прикро, та маємо аж 1384 дитинки, які потребують особливої уваги. Цією проблематикою вже займаються близько 10-ти громадських організацій, які разом із батьками та спеціалістами працюють над тим, аби нашим діткам було комфортно, аби вони могли розвиватися і навчатися.

Це особливо трепетно усвідомлювати сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей. Ми дякуємо Богу за те, що зараз на нашій території більш-менш спокійно та безпечно. І дякуємо тим людям, які дотичні до сьогоднішньої події, які створили такі умови, працюють і працюватимуть на благо наших діток”, - звернулась вона до присутніх.

 

Оновлене приміщення дозволяє значно збільшити реабілітаційну потужність соціального простору. Будівля має просторі навчальні класи, спортивну залу, ба — навіть кухню, обладнану спеціального для того, аби навчити діток правильно харчуватися. Тут допомагатимуть малечі із нозологіями аутичного спектру, синдромом Дауна, затримкою мовленнєвого розвитку, гіперактивністю та іншими відхиленнями. Про це подбають кваліфіковані психологи, соціальні педагоги, олігофренопедагоги та реабілітологи.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)