1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відзначатимуть День Соборності України

Цьогоріч Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня 1919 року. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР, яке відбулося рівно сотню років тому, — це історичний акт об’єднання українських земель в одній державі.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт підписав розпорядження про відзначення Дня Соборності України.

22 січня 2019 року у Луцьку відбудуться такі заходи:

12.00 – громадська акція «Ланцюг єднання» за маршрутом: Театральний майдан - вулиця Лесі Українки.

15.00 – історично-музична композиція «Нас не роз’єднати, як не спинити течії Дніпра» з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка за участю представників органів місцевого самоврядування, духовенства, громадськості міста.

Під час проведення акції “Живий ланцюг” буде перекрито рух транспорту вулицями Градний Узвіз,  Кривий Вал, Сенаторки Левчанівської та Лесі Українки.

У бібліотечних установах міста будуть організовані тематичні виставки літератури, що висвітлюватимуть історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою державність. У закладах освіти відбудуться  літературні читання, години, присвячені Дню Соборності України.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)