1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відзначатимуть День захисників та захисниць України

З метою збереження та розвитку національних військових традицій, вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, у Луцьку відбудуться заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Так, 14 жовтня о 12 годині священнослужителі відправлять панахиду за загиблими військовослужбовцями та відбудеться покладання квітів до пам'ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” на Театральному майдані.

О 13 годині на Замковій площі розпочнеться фестиваль патріотичної пісні “За Україну! За її волю!”.

У програмі фестивалю - виступи фольклорних колективів області, виступ заслуженого артиста України Адама Горбатюка, оркестру Луцького загону Державної прикордонної служби, гурту “Свояк”.

О 16 годині концертну програму продовжить популярний український гурт “От VINTA”.

А о 17 годині для присутніх зіграє музичний сет DJ BAKUN.

У цей день на території Луцького замку відбуватимуться гутірки, спортивні естафети, майстер-класи від клубу стрільби з лука “Луцькі соколи” та клубу середньовічного бою “Айна Бера”.

На Замковій площі — етнографічні майданчики, виставка зброї, фудкорт.

Для гостей заходу працюватиме польова кухня.

У зв’язку з проведенням святкових заходів, 14 жовтня буде обмежено в'їзд автотранспорту на вулиці Братковського, Плитниця, Кафедральну, площу перед Луцьким замком з 06.00 до 20.00.

У закладах культури та бібліотечних установах міської територіальної громади відбуватимуться тематичні заходи, квести, зустрічі, виставки, презентації.

Цього ж дня у селі Княгининок відбудеться святкове дійство “Козацька Покрова у Княгининку”, початок о 14.00.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)