1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відзначили День Національної поліції України

У Луцьку відзначили День Національної поліції України

З нагоди відзначення Дня Національної поліції України, Луцький міський голова Ігор Поліщук та обласне керівництво взяли участь в урочистих заходах, які відбулись на території управління патрульної поліції.

 
 
 
 
 
 
 
 

Ігор Поліщук привітав поліцейських з професійним святом від себе особисто та від усього депутатського корпусу міської ради.

“Дякую вам за роботу, яку ви робите в місті, за те, що ми, як міська влада, можемо покластися на вас і мешканці громади почувають себе у безпеці. Дякую, що ми спільно вирішуємо ті завдання, які сьогодні стоять перед нами”, - сказав міський голова.

 

Окремо він подякував тим поліцейським, які виконували та виконують бойові завдання в зоні ведення бойових дій та захищають нашу державу: “Бажаю, щоб ваші колеги, в тому числі начальник нашої патрульної поліції Дмитро Мокич та усі інші захисники, якомога швидше повернулись живими, здоровими та, щоб Україна обов’язково перемогла”.

“Бажаю усім вам міцного здоров’я, добра, миру, злагоди та підтримки від ваших рідних та близьких, тому що ваша робота непроста. З людьми працювати чи не найважче, адже вони бувають в різних емоційних станах, по-різному реагують на зауваження та штрафи, але ваша робота є дуже потрібна: це порядок, дотримання прав людей, дотримання закону в нашому місті”, - привітав правоохоронців Ігор Поліщук.

 

Міський голова окремо відзначив, що такою авторитетною організацією, як Міжнародний республіканський інститут США, проводилось загальноукраїнське муніципальне опитування, де Луцьк зайняв перше місце в питанні задоволеності громадян роботою поліції. “Я хочу вам за це подякувати. Ваш внесок в цей вагомий результат є дуже серйозним”, - наголосив Ігор Поліщук.

Після вітальної промови, він вручив поліцейським подяки за якісну та професійну роботу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)