1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку вперше відбувся Чемпіонат України з панкратіону і грепплінгу

У Луцьку  вперше відбувся Чемпіонат України з панкратіону і грепплінгу

Більше півтисячі спортсменів з’їхалося до Луцька на Чемпіонат України з панкратіону і грепплінгу серед юнаків, молодших юнаків та дітей (2004-2005, 2006-2007 та 2010-2011 років народження).

 

Взяти участь у чемпіонаті приїхало 17 команд із різних областей України, зокрема: Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей і міста Києва.

 

Волинську збірну представляли бійці клубів «GARDA» та « Воїн». В результаті пройдених поєдинків п’ятеро волинян стали призерами чемпіонату.

Так, боєць клубу «GARDA» Теодор Ганейчук виборов третє місце у ваговій категорії «59 кілограмів» у розділі Gi (з кімоно). Даніель Вальчук та Іван Поремчук стали бронзовими призерами у ваговій категорії «73+» кілограми у розділі Gi та No Gi відповідно. А Іван Поліщук виборов друге місце у ваговій категорії «до 38 кілограмів» (розділ Gi). І боєць клубу «Воїн» Максим Чайковський виборов третє місце у ваговій категорії «66 кілограмів» (розділ Gi).

 

За словами очільника Федерації панкратіону України Олександра Мандріка, чемпіонат відбувся саме в Луцьку, тому що Волинська область нещодавно увійшла як постійний член до національної федерації з цих видів спорту й зайняла активну позицію щодо їхнього розвитку.

 

«Це найвищий рівень національних змагань – чемпіонат України. Луцьку було доручено провести його на відповідному рівні, і місцева федерація зробила все для того, щоб ці змагання дійсно відбулися на найвищому рівні… Три дні – три килими. Усі поєдинки яскраві, жорсткі та видовищні. Це був найкраще організований чемпіонат за останній рік», – наголосив президент Федерації.

 
 

Партнери заходу: Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Відділ з питань фізичної культури Волинської ОДА, компанії «PRINTING LUTSK» та «WEST AUTO HUB».

 

 

Клуб бойових мистецтв “Garda”