1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку вшанували Героїв Небесної Сотні

У Луцьку вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні Указом Президента встановлено День Героїв Небесної Сотні. В цей день вшановують українців, які віддали своє життя за країну під час Революції Гідності. Ці люди загинули у боротьбі за демократичні цінності під час революційних подій. Зима 2013-2014 років стала найкривавішою в історії незалежної України. Сотні людей отримали поранення різного ступеня важкості.

Сьогодні у Луцьку з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні лучани зібрались до пам'ятного знаку “Волинські Герої Небесної Сотні” на меморіальному комплексі “Вічна Слава”. Разом із громадськістю нашого міста у заході взяли участь секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, депутати та представники виконавчих органів Луцької міської ради.

 
 
 
 
 
 
 
 

Захід розпочався із громадської панахиди за участі духовенства.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Після хвилини мовчання в пам’ять за загиблими Героями до присутніх звернувся Роман Мойсея, брат загиблого Василя Мойсея:

“Він пролив свою кров не лише для мене, а й для усієї України. Тож будьмо гідними тієї крові, яку пролили Герої Небесної Сотні та тих Героїв, що сьогодні воюють на Сході України”.

 

Потому лучани вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до пам’ятного знаку “Волинські Герої Небесної Сотні”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Захід продовжився громадською ходою за маршрутом: меморіальний комплекс “Вічна Слава” – проспект Василя Мойсея – вулиця Винниченка – Театральний майдан. Тут, біля пам'ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України”, відбулась друга частина громадської панахиди та покладання квітів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Також о 13.30 в Палаці Культури міста Луцька відбулась зустріч з представниками 35-ої сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ» та перегляд фільму «Зима, що нас змінила. Небесна Сотня», організовані КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту. 

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)