1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку запрацює “Муніципальний сервісний центр”

У Луцьку запрацює “Муніципальний сервісний центр”

У Луцьку за участі першого заступника міського голови Григорія Недопада презентували “Муніципальний сервісний центр”. Це — відокремлений структурний підрозділ ДП “ЕВОДА Трейд” КП “Луцькводоканал”, який надаватиме послуги з обрахунку плати та обліку розрахунків за житлові та комунальні послуги в сучасній білінговій системі “Укрбілінг”.

 

Презентацію керівникам комунальних підприємств, установ та організацій провів директор підприємства Денис Бутолін.

 
 
 

Він розповів, що на сьогодні сучасна білінгова система з автоматизацією процесів розрахунків за надані послуги використовується провідними підприємствами Луцька, Києва, Дніпра, Ужгорода та інших міст. Вона дозволяє створення особистого кабінету в мережі Інтернет з онлайн даними безпосередньо з білінгової системи з миттєвим зарахуванням платежів; надання замовнику-підприємству надавачу послуг безлімітної кількості робочих місць для перегляду актуальної інформації про розрахунки споживачів; підключення Viber/Telegram-ботів; дозволяє економити витрати на обрахунок плати споживачам на 10 %.

Перевагами співпраці з ВП “МСЦ” є експорт даних для формування Єдиного паперового комунального рахунку; консультування споживачів в Єдиних Центрах обслуговування клієнтів по всьому місту; створення Єдиного комунального Кол-центру; сканування документів на право власності, паспортів та довідок про ідентифікаційний код із збереженням їх в білінгу; синхронізація баз даних комунальних підприємств щодо власників помешкань, їх документів; перспектива об’єднання Особистих кабінетів всіх комунальних підприємств міста в єдиний.

Також споживачі мають можливість дистанційної подачі документів надавачам послуг без візиту до підприємств; проведення нарахувань в білінгу будь-яких додаткових послуг; відображення споживачам в Особистому кабінеті сум зарахованих безготівкових пільг та субсидій; долучення боржників підприємства до автодозвону.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)