1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку запрацював Муніципальний сервісний центр

У Луцьку запрацював Муніципальний сервісний центр

Відсьогодні провести звірку рахунків, подати показники лічильника, укласти договір на надання послуг комунальними підприємствами міста можна у муніципальному сервісному центрі. Запрацював він у приміщенні бізнес-центру "Директорія" на вулиці Винниченка, 26. Приймають відвідувачів з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години.

 
 
 
 

Ознайомитися із роботою закладу завітав перший заступник міського голови Григорій Недопад. Він зауважив, що Муніципальний сервісний центр наближає послуги до громадян. “В одному приміщенні будуть зосереджені різні служби і людям не треба буде їздити у різні кінці міста, а у комфортних умовах все вирішити в одному місці. Крім того, для нас це дасть можливість аналізувати роботу комунальних підприємств міста. Також тут акумулюватиметься інформація про оплату за комунальні послуги споживачами”, - наголосив він.

Варто зауважити, що це перший в Україні Муніципальний сервісний центр нового формату.

 
 
 

Головна ідея діяльності нового закладу – вирішення всіх питань комунальної сфери в одному місці. Лучани зможуть отримати відповіді на всі питання, пов’язані з діяльністю комунальних закладів – управлінськими конторами, ДКП «Луцьктепло», КП «Луцькводоканалу», департаменту соціальної політики Луцької міської ради, підприємством «Луцькспецкомунтранс» та інших. У комфортних умовах кожен клієнт нового сервісного центру отримуватиме послуги на сучасному та якісному рівні.

 
 
 
 

Серед послуг нового центру: укладання договорів з усіма комунальними підприємствами; звірка рахунків; подача показників лічильників; надання суміжних послуг, зокрема опломбування і розпломбування лічильників тощо; укладання договорів на постачання газу; консультації представників департаменту соціальної політики, оформлення субсидій і соціальних виплат тощо; якісний клієнтоорієнтований сервіс європейського рівня; консультації з усіх питань стосовно діяльності та надання послуг комунальних підприємств Луцької ОТГ.

 
 
 

У перспективі – значне розширення функціоналу, створення єдиного кол-центру, який прийматиме звернення від населення щодо діяльності всіх комунальних установ та одразу направлятиме отримані запити на виконання.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)