1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку засвітили головну новорічну ялинку

У Луцьку засвітили головну новорічну ялинку

Головна ялинка Луцька засяяла тисячами золотих вогнів. Її сьогодні, як і щорічно 19 грудня на свято Чудотворця Миколая, урочисто засвітили на Театральному майдані. Тріо святково вбраних зелених красунь відсьогодні символізують початок циклу новорічно-різдвяних свят.

 
 

Святкове дійство відкрили виставою-легендою про Святого Миколая, після чого вже сам покровитель нашого міста, Чудотворець, привітав усіх присутніх зі святом. Він побажав луцькій громаді миру, злагоди та процвітання.

 
 
 
 

Привітав лучан та гостей міста й міський голова Ігор Поліщук. Він зазначив, що Святий Миколай є покровителем Луцька, тому просить у нього допомоги зробити наше місто та нашу громаду ще більш успішнішою, яскравішою та процвітаючою.

 

“Щиро бажаю, щоб це свято принесло у ваші домівки особливу атмосферу, а у ваше життя — добро, мир та злагоду, - звернувся Ігор Поліщук до присутніх. - Нехай це свято стане початком особливого родинного часу та гарних родинних свят. Бажаю вам у цьому та в прийдешньому роках здоров’я та щастя і нехай Господь нас усіх оберігає”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Після урочистого засвічення новорічної ялинки, у Луцьку відкрили вулицю Різдвяних Янголів. Вона простягнулась вдовж пішохідної вулиці Лесі Українки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)