1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку збудують сучасний квартал

У Луцьку збудують сучасний квартал

Луцька міська рада та виконавчий комітет затвердили детальний план території кварталу багатоповерхової забудови у межах вулиць Ковельська, Шевченка та річки Стир. Новий житловий комплекс збудують на території колишнього заводу “Електротермометрія”.

Тут будуть житлові будинки, торгово-офісні приміщення, паркінг. Поверховість будівель запланована різною - від 3 до 24 поверхів. Передбачено й будівництво вбудовано-прибудованого дошкільного навчального закладу.

 
 

Згідно проекту адміністративна будівля заводу, що розташована вздовж вулиці Шевченка (хоч і не має історичного значення, але має цікавий вигляд та свою історію), буде збережена та реконструйована під будівлю торгово-офісного призначення. Будівництво нових комерційних та адміністративних об’єктів не лише збільшить комфортність кварталу, але й створить нові робочі місця.

Проєктом передбачено й будівництво підземних паркінгів, влаштування велодоріжок та прогулянкових доріжок із зонами для відпочинку.

 
 

А також буде багато зелені на всій території кварталу, влаштовано набережну на березі річки Стир. Набережна стане гарним місцем для відпочинку мешканців громади.

 

 

Департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами