1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку - змагання за кубок України з пожежно-прикладного спорту

У Луцьку - змагання за кубок України з пожежно-прикладного спорту

Сьогодні, 28 липня, в обласному центрі розпочалися змагання з пожежно-прикладного спорту. Виборювати звання найсильнішої будуть 14 команд з різних регіонів України.

 
 
 
 
 

Серед учасників заслужені майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу з ППС, студенти вищих навчальних закладів ДСНС. Рятувальники змагатимуться у таких дисциплінах: підйом по штурмовій драбині у вікно 4-о поверху, подолання 100 метрової смуги з перешкодами, двоборстві, пожежній естафеті 4х100 метрів та бойовому розгортанні.

 
 
 

Учасників свята прийшли привітати представники обласної та міської влади. Звертаючись до присутніх, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк зазначила: “Ваша робота — особлива, адже ви першими приймаєте виклики надзвичайних ситуацій. І, звісно, без належної фізичної підготовки впоратися з ними дуже складно. Знаю, що сьогодні тут зібралися найкращі, котрі зможуть здивувати своїми вміннями. Бажаю, щоб обставини для цього завжди були сприятливими, ви отримали новий досвід і навики. Нехай усе у вас вдасться, і ці змагання будуть хорошим спогадом. Тож сил, натхнення, здоров'я, і завжди сухих рукавів. У добрий час!”

 
 
 
 

Лучани і гості міста можуть відвідати змагання й підтримати земляків протягом трьох днів: з 28 по 30 липня. Саме на передостанній день літа заплановано нагородження спортсменів та вручення кубка України. Локація — 25-та Державна пожежно-рятувальна частина, вулиця Грибоєдова, 1. Бажаємо нашим спортсменам проявити себе по максимуму!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)