1. Головна
  2. Оперативна інформація

У міській раді презентували нову Інструкцію з діловодства та обговорили питання щодо функціонування системи електронного документообігу «АСКОД»

У міській раді презентували нову Інструкцію з діловодства та обговорили питання щодо функціонування системи  електронного документообігу «АСКОД»

31 січня у залі засідань міської ради відбулося внутрішнє навчання для керівників виконавчих органів міської ради та працівників, відповідальних за ведення діловодства, на тему: «Інструкція з діловодства та функціонування системи електронного документообігу «АСКОД».

Навчання організували та провели: заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, начальник загального відділу Надія Бортнік та начальник управління інформаційно-комунікаційних технологій Олександр Король.

 
 

Юрій Вербич наголосив, що Луцькою міською радою зроблено важливий крок в розвиток інформаційних технологій, а саме, впровадження системи електронного документообігу «АСКОД». “Значна кількість документів опрацьовується з 1 січня 2019 року виключно в електронному вигляді, але це тільки початок, - зазначив заступник міського голови, керуючий справами виконкому. - Ми ставимо завдання, вивчаємо нові технології і плануємо залучити до цієї роботи якомога більше коло осіб. Нормативним рушієм цієї роботи є перше розпорядження міського голови у 2019 році «Про Інструкцію з діловодства», яка визначає порядок проходження електронного документа, засади організації документування управлінської інформації та оперативний обмін документами”.

Також він подякував присутнім за активну участь у впровадженні електронного документообігу.

 

Начальник загального відділу Надія Бортнік ознайомила присутніх з Інструкцією з діловодства, особливостями опрацювання електронних документів у системі електронного документообігу АСКОД, використанням електронного цифрового підпису, візуалізацією електронних документів.

Начальник управління інформаційно-комунікаційних технологій Олександр Король та працівник управління, у свою чергу, на окремих прикладах опрацювання документів показали практичні аспекти роботи в системі електронного документообігу.

 

 

 

Загальний відділ 777 943