1. Головна
  2. Оперативна інформація

У міській раді відбулась зустріч із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою

У міській раді відбулась зустріч із  заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою

Сьогодні з робочим візитом у Луцьку перебуває заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. У рамках візиту він зустрівся з представниками міської влади, щоб обговорити нагальні питання і перспективи розвитку спорту та молодіжної політики у нашому місті.

 
 

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик обговорили з Олександром Яремою можливість створення та розвитку у Луцьку молодіжного центру.

 
 

Заступник Міністра Олександр Ярема зазначив, що Волинь, без перебільшення, може стати центром розвитку спорту та молодіжної політики, адже у місті створена молодіжна рада, на території області діють молодіжні центри. “Коли зібрана команда, яка розуміє в якому напрямку рухатися, то можна багато зробити”, - сказав він.

Олександр Ярема наголосив, що позитивним досвідом є співпраця міської влади з молоддю та громадськими активістами.

 

У свою чергу, Григорій Пустовіт розповів, що в Луцьку є багато активних молодих людей, які готові працювати для розвитку міста. Вони пишуть проекти, запроваджують цікаві ініціативи. “Молодь хоче бути активною, працювати над вирішенням проблем, над розвитком Луцька. В нашому місті затверджена Програма співпраці з молоддю та соціальної підтримки дітей, жінок та сім'ї, адже фінансова підтримка є необхідною”, - зазначив виконувач повноважень міського голови.

Олександр Ярема акцентував на тому, що Луцьк є одним з перших міст, що провели відкритий конкурс проектів, що є позитивним досвідом, адже тоді молодь інтегрована в процес і відчуває відповідальність.

Костянтин Петрочук та Ігор Поліщук зазначили, що на сьогодні важливим є вирішення питання розвитку у Луцьку молодіжного центру, який буде знаходитися на території колишнього іподрому. Там є все необхідне для його створення, адже територія дозволяє створити спортивну платформу, для прикладу, професійний майданчик для BMX. Також міська рада займатиметься реконструкцією приміщення спортивного товариства “Спартак”, який знаходиться в стратегічному та зручному місці.

 
 
 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)