1. Головна
  2. Оперативна інформація

У міській раді вітали підприємців з професійним святом

      У міській раді вітали підприємців з професійним святом

Сьогодні у залі засідань міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця, який відзначатимуть у неділю, 2 вересня. Привітати підприємців прийшли перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук,

 

Вітаючи присутніх з професійним святом, Ігор Поліщук подякував представникам малого і середнього бізнесу за хорошу працю. Він акцентував, що у непрості часи для нашої держави саме підприємництво є рушійною силою розвитку держави. “Підприємці - це люди, які дають можливість заробляти на життя іншим людям, а також ефективно наповнюють міський бюджет. Сьогодні, завдяки результатам вашої роботи, наше місто стає гарнішим та сучаснішим. Бажаю вам міцного здоров’я, успішної роботи та нових проектів. Сподіваємось на подальшу результативну співпрацю”, -наголосив він.

 
 
 

До вітальних слів долучився перший заступник міського голови Григорій Недопад. “У часи, коли багато українців виїжджають на роботу за кордон, ви зуміли створити хороші умови для своїх трудових колективів, аби працювати тут, заради розвитку нашого міста. Щира вдячність вам за це”, -додав він.

Вітання супроводжувалися врученням відзнак. За сумлінну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності у місті Луцьку, зміцнення приватного сектору вітчизняної економіки, а також з нагоди Дня підприємця Почесними грамотами та Подяками нагородили кращих представників підприємництва нашого міста.

 
 
 
 
 
 
 
 

А наприкінці для гостей підготували музичний дарунок.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)