1. Головна
  2. Оперативна інформація

У міському центрі зайнятості майбутні підприємці успішно захистили свої бізнес-плани

 У  міському центрі зайнятості майбутні підприємці успішно захистили свої бізнес-плани

Випускним іспитом завершилося сьогодні навчання групи слухачів Луцького міського центру зайнятості за напрямом «Підприємець-початківець». Вперше навчання проводилося за дистанційною формою. Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в онлайн-режимі впродовж двох тижнів проводили ряд теоретичних і практичних занять з економіки, менеджменту, маркетингової діяльності, оподаткування малого підприємництва, бізнес-планування.

 

Іспит відбувся за сприяння Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на платформі Центру розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості. За допомогою відео-конференц зв’язку майбутні підприємці презентували свої бізнес-плани, які розробляли впродовж навчання. Кожен з них детально описав свою бізнес-ідею, використовуючи конкретні розрахунки, наведені у бізнес-плані. Напрями та тематика бізнес-планів різноманітні.

Слухачами презентовано стартапи щодо надання брокерських послуг, відкриття кав’ярні-пекарні, діяльность агенції з нерухомості, надання клінінгових послуг, виробництва виробів з трикотажу. Усі слухачі успішно склали іспит та захистили свої проекти.

 

На завершення зустрічі директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова привітала майбутніх підприємців з успішним захистом бізнес-планів та побажала їм вдалого старту бізнесу, ефективної реалізації власної бізнес-ідеї у життя та створення в подальшому додаткових робочих місць.

 

Луцький міський центр зайнятості