1. Головна
  2. Оперативна інформація

У місті продовжуються попереджувальні заходи із протидії поширення коронавірусної хвороби

У Луцьку станом на 09.00 20 липня зафіксовано 735 випадків захворювання на коронавірус, в тому числі 15 - летальних. За минулі вихідні додалося 25 нових випадків. Про це говорили сьогодні на засіданні комісії з питань техноегнно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пуствіт.

Інспектори Головного управління Держпродспоживслужби та правоохоронних органів доповіли, що продовжують відстежувати ситуацію в місті на предмет дотримання людьми карантинного режиму в громадському транспорті та закладах торгівлі, проводять інформаційно - роз’яснювальну роботу серед населення. Чи не найбільше зауважень виникає щодо перевищення встановленої кількості пасажирів у маршрутних автобусах.

Правоохоронці продовжували роботу із відпрацювання контактних осіб. Вихідними вони здійснювали перевірки розважальних закладів міста, які працюють у нічний час, виявляли чимало порушень режиму їх роботи.

“Ми вивчали ситуацію в інших містах України щодо обмежень роботи кафе, клубів, ресторанів на інших розважальних закладів після 23.00. Усі керуються рішенням Кабінету міністрів України щодо обмеження роботи кафе, клубів, ресторанів та інших закладів з 23.00 до 07.00 години. Жоден обласний центр на місцевому рівні не ухвалював рішень щодо зняття цих обмежень. Розуміємо, що сфера послуг та інші види бізнесу зазнали значних втрат. Але найбільшим пріоритетом є збереження здоров’я людей. Тому у Луцьку і надалі потрібно дотримуватися цих вимог”, - наголосив виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)