1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Музею історії Луцького братства відбулись урочистості з нагоди його 10-річчя

У Музею історії Луцького братства відбулись урочистості з нагоди його 10-річчя

На урочистості завітали заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Вербич, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, фундатор музею, Почесний громадянин Луцька Андрій Бондарчук, завідувачка музею Олена Бірюліна, представники обласної влади та духовенства, а також лучани, причетні до діяльності музею сьогодні та його заснування.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Особливо гучно лунали слова подяки та привітання на адресу засновника музею Андрія Бондарчука. Він, у свою чергу, подякував працівникам закладу та усім, хто стояв біля витоків Музею історії Луцького братства, пригадав труднощі, які довелось подолати задля його заснування, та яскраві моменти з його діяльності.

 
 
 
 
 

До вітального слова долучились також представники міської влади.

“Луцьк надзвичайно пишається, що у нас є такий музей. Він є частиною нашого міста, однією з його туристичних локацій та духовних світлиць. Звичайно, слова вдячності фундатору музею — людині надзвичайно великої долі, шанованій у нашій громаді. Великий уклін за вашу працю!”, - звернуся до Андрія Бондарчука заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич та вручив Почесну грамоту міського голови.

У свою чергу, за плідну співпрацю та визначну культурно-просвітницьку роботу представникам музею подякувала Тетяна Гнатів. 

 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)