1. Головна
  2. Оперативна інформація

У новоприєднаних закладах культури відбуваються культурно-мистецькі заходи до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Історичний музей с. Княгининок долучився до мистецького дійства «Лесина Волинь», присвяченому 150-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

 

У Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка була представлена виставка «Іграшки Лесиного краю» - дерев'яні традиційні іграшки майстра Андрія Бондарука та малярство на склі Ірини Сардак-Бондарук. https://www.youtube.com/watch?v=wbjKWFiPGUY

 

В рамках проєкту Історичного музею с. Княгининок – «Артвітальня «Лесине дитинство та волинська дерев’яна іграшка» проведено два заходи в Княгининівському ліцеї. Присутні не лише отримали пізнавальну інформацію, а й змогли побавитися традиційними дерев'яними забавками з колекції музею.

У клубі села Іванчиці відбувся поетичний вернісаж «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я». Учасники гуртка художнього слова читали вірші Лесі Українки.

 

У клубі с. Боголюби відбувся театралізований захід «Я в серці маю те, що не вмирає…» до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

«Я в серці маю те, що не вмирає…» - під такою назвою відбувся театралізований захід, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Поезія Лесі України у виконанні Лесі Грішанової та Іванни Приходько вдало перепліталася з хореографічною композицією «Веснянка», яку виконував танцювальний колектив «Самоцвіти». Звучали музичні твори на вірші видатної поетеси у виконанні хору «Розмай», дитячого хору «Первоцвіт», квінтету будинку культури.

 

Департамент культури