1. Головна
  2. Оперативна інформація

У процесі декомунізації у Луцьку перейменують ще одинадцять вулиць

У процесі декомунізації у Луцьку перейменують ще одинадцять вулиць

Відповідне рішення сьогодні, 28 вересня, ухвалили депутати під час чергової 35-ї сесії міської ради.

Отож, у Луцьку  перейменують вулицю Вільямса на вулицю Городищенську, Гаврилюка - на Святогірську, Казакова - на Бібліотечну, вулицю Лермонтова на вулицю Модринову, Народних Дружинників - на Листопадову, Софії Перовської - на Світанкову, Ковпака — на  Крайню, а також вулицю Мамсурова на вулицю Магістральну та приєднати частину вулиці Мамсурова до вулиці Окружної.

Ці рішення вступають в дію з 1 лютого 2023 року, аби можна було вчасно замінити адреси.

 

Крім того, депутати міської ради під час сьогоднішнього засідання внесли зміни до рішення Луцької міської ради від 27.04.2022 №31/15 «Про завершення процесу декомунізації з перейменування вулиць міста Луцька та інших населених пунктів Луцької міської територіальної громади».

З першого лютого 2023 року нові назви матимуть ще й такі вулиці: вулиця Боженка буде називатися Виробничою, частина вулиці Говорова  матиме нову назву Павла Чубинського, а частина вулиці Нікішева називатиметься Михайла Вербицького.

 
 
 

Департамент житлово-комунального господарства в термін до 15.01.2023 року має забезпечити виготовлення та розміщення відповідних інформаційних стендів, вказівників із новою назвою вулиці на будівлях міста.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)