1. Головна
  2. Оперативна інформація

У рамках роботи інтеграційних студій відбувся майстер-клас з малювання на воді

Вчора, 23 листопада, у рамках роботи Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з художницею, засновницею галереї OBRAZ&GRABOVETSKA Наталією Грабовецькою, організовали майстер-клас з малювання на воді у техніці «Ебру».

Ебру – це дуже просто і складно водночас. Його унікальність в тому, що полотном для малювання є вода. За допомогою фарб на неї наносяться мазки, які розтікаються і утворюють візерунки. Потім до водної поверхні прикладається аркуш паперу і трапляється маленьке диво — малюнок переноситься на неї, а вода в акваріумі стає абсолютно чистою.

Для дітей ебру схоже на світ фантазій, який втілюється в реальність. Кожного разу, малюючи нову картинку, вони захоплюються не тільки чаруючими зображеннями, а й магічним моментом, коли малюнок відобразиться на папері.

Учасники майстер-класу вчилися переносити малюнки на еко-сумки. Малюнок для них обирали абсолютно на будь-яку тему і будь-якої складності. Створені дітьми еко-сумки будуть приносити їм радість довгий час, адже фарби, які використали, навіть після прання не змиваються. На занятті панував гарний настрій та творча атмосфера!

Як зазначила начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан: «Такі майстер класи для дітей – це чудовий спосіб отримати незабутні враження та емоції. Малювання на воді – це шанс для кожного, хто мріє стати великим художником, повірити у свої сили. Ебру – це унікальна техніка, яка дозволяє творити так, як відчуває душа, і завжди отримувати найвищі результати».

 
 
 
 

 

 

 

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді