1. Головна
  2. Оперативна інформація

У селі Дачне відкрито заклад дошкільної освіти №42 “Росинка”

У селі Дачне відкрито заклад дошкільної освіти №42 “Росинка”

Напередодні Дня Святого Миколая, у селі Дачне відкрито заклад дошкільної освіти №42 “Росинка”. На його відкриття завітали Луцький міський голова Ігор Поліщук, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 
 
 
 

Садочок знаходиться в мальовничому місці, неподалік лісу. Розрахований на 75 місць та чотири групи.

 
 
 

Ігор Поліщук, вітаючи місцевих мешканців, зазначив, що відкриття садочка напередодні 19 грудня є символічним та особливим для Луцька, адже Святий Миколай є покровителем нашого міста.

Він подякував усім, хто долучився до будівництва дошкільного закладу та зауважив, що освітній заклад стане й місцем роботи для багатьох мешканців Прилуцької громади.

 
 

“Надзвичайно приємно, що вже зовсім скоро більше семидесяти діток перебуватимуть в цьому чудовому, комфортному, затишному садочку. Тут гарна територія, тож діти матимуть чудовий перший досвід соціалізації, життя в колективі. Відкриття садочку в такий непростий час - є символом надії, оптимізму та віри в завтрашній день. Бажаю гарної роботи та процвітання, а ми як міська рада, будемо допомагати та сприяти, щоб садочок був успішним”, - сказав міський голова.

 

З нагоди відкриття садочка, Ігор Поліщук подарував закладу сертифікати на побутову техніку.

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)