1. Головна
  2. Оперативна інформація

У сквері “Дубовий гай” організували толоку

У сквері “Дубовий гай” організували толоку

Сьогодні у сквері "Дубовий гай" у мікрорайоні ЛПЗ організували традиційне прибирання зеленої зони. Ініціатором проведення толоки у сквері є Луцька міська рада. Нагадаємо, що проєкт реконструкції скверу увійшов у число переможців у конкурсі громадських ініціатив. Відтак, у 2020-му році близько 250 тис. грн з міського бюджету буде спрямовано на облаштування “Дубового гаю” - встановлення ліхтарів з LED- освітленням, вимощення бруківкою пішохідних доріжок.

 
 
 

До початку проведення ремонтних робіт сквер повинен бути у належному вигляді. До прибирання долучилися депутати Євген Ткачук, Микола Романюк, представники відділу екології, КП “Парки і сквери міста Луцька”, студентська та учнівська молодь.

 
 
 

Як розповів депутат Євген Ткачук, толоки у цьому сквері проводяться вже майже 10 років. Наступного року, завдяки перемозі у конкурсі громадських ініціатив, тут проведуть реконструкцію з максимальним збереженням зелених насаджень, адже це ботанічна пам’ятка природи місцевого значення. Окрім доріжок із бруківки та сучасного LED- освітлення, у планах- встановлення камер відеоспостереження, а також розчищення русла річки Жидувка, що протікає на території парку.

 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)