1. Головна
  2. Оперативна інформація

У центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки впорядкують рух транспорту

У центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки впорядкують рух транспорту

Обговорення проекту рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.12.2017 No 764-1 «Про додаткове розміщення пунктів торгівлі (сфери послуг), організацію проведення масових заходів та руху транспорту в центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки» відбулося сьогодні у конференц-залі департаменту ЦНАП.

У засіданні “круглого столу” взяли участь заступник міського голови Костянтин Петрочук, начальник управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай, директор КП “Парки і сквери міста Луцька” Богдан Феденчук, а також підприємці, які здійснюють свою господарську діяльність на території парку.

 
 
 

Розпочинаючи обговорення, Костянтин Петрочук зазначив, що міська влада намагається зробити парк гарним місцем відпочинку. Однак, є одне проблемне питання, на яке нарікають лучани — це рух автотранспорту парковими алеями. В результаті попередньої зустрічі з підприємцями домовилися змінити години заїзду в парк та виїзду з нього, зокрема з 8:00 до 11:00 вранці та з 21:00 до 23:00 у вечірні години. Костянтин Петрочук наголосив, що відповідні зміни пропонуватимуть внести у діюче рішення виконавчого комітету, а підприємцям буде запропоновано підписати Меморандум, згідно з яким зміни до рішення виконавчого комітету будуть внесені, й надалі рух малих механізованих транспортних засобів алеями парку проводитиметься лише у визначені часові проміжки.

Начальник управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай додала, що нововведення будуть діяти як у робочі дні, так і у вихідні. Вони стосуватимуться будь-якої господарської дільності та території парку.

Присутні на зустрічі підприємці погодилися з цією пропозицією.

 
 

На завершення підприємці, котрі здійснюють господарську діяльність у центральному парку, підписали меморандум з виконавчим комітетом Луцької міської ради, згідно з яким зобов’язалися здійснювати рух малих механізованих засобів з товарами лише з 8:00 до 11:00 та з 21:00 до 23:00.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)