1. Головна
  2. Оперативна інформація

У центрі міста- етно-фестиваль «Великдень у Луцьку"

У центрі міста- етно-фестиваль «Великдень у Луцьку"

У великодній понеділок на Театральному майдані зібралися сотні лучан, щоб відсвяткувати світле Христове Воскресіння на етно-фестивалі “Великдень у Луцьку”.

 
 
 
 
 
 

В урочистому відкритті фестивалю взяли участь виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, учасники делегацій із Польщі та Литви, священнослужителі різних конфесій.

 
 

“Ми розпочинаємо фестиваль “Великдень у Луцьку, який об’єднує нас навколо українських народних традицій святкування. Свою творчість нам даруватимуть фольклорні колективи міста та області, а ще свої музичні дарунки презентує колектив із польського міста Жешув. Сьогодні у Луцьку перебуває чисельна делегація із братньої республіки Литва, аби познайомитись із нашими великодніми традиціями та розділити радість цього світлого свята”, -зазначив у вітальному зверненні до присутніх виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Він подякував усім, хто долучився до орагаізації свята та запросив лучан та гостей міста провести цей день, святкуючи разом на Театральному майдані.

 
 

Із найщирішими побажаннями добра, миру та Божої ласки гостей заходу вітали священнослужителі.

 

Свято продовжилося Великодніми духовними піснеспівами. До святкувань долучилися й гості з міста Волноваха Донецької області, які проживають у сім'ях лучан і разом з нами відзначають Воскресіння Христове.

 
 
 
 

На глядачів чекала надзвичайно насичена концертна програма. Святковий настрій лучанам та гостям міста створювали хорові колективи релігійних конфесій, Державний академічний Волинський народний хор, Тетяна Ціхоцька та вокальна студія «Жайворонки», зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка», народний аматорський фольклорний гурт «Чачка», музичний гурт «Волиняни», народний фольклорний колектив «Калиновий цвіт», фольклорний колектив «Волинські забавлянки», фольклорний гурт «Wesole Kumoszki» (м.Жешув, Республіка Польща).

 
 
 
 

Впродовж дня на лучан чекають великодні забави, веснянки, тематична фотозона, ярмарок виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва,святкова торгівля, великодні частування.

 
 
 
 

А завершиться фестиваль феєричним виступом гурту «MOTANKA» спільно з театром-студією «КОЛО ЛЕСІ» (м.Луцьк), та етно-гурту «ДахаБраха» (м.Київ).

 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)